close
close
close
close
close
Wieszak składany turystyczny na ubrania delegacja urlop
search
  • Wieszak składany turystyczny na ubrania delegacja urlop
  •  Wieszak składany turystyczny na ubrania delegacja urlop
  •  Wieszak składany turystyczny na ubrania delegacja urlop
  •  Wieszak składany turystyczny na ubrania delegacja urlop

Wieszak składany turystyczny na ubrania delegacja urlop

zł29.00
Tax included
Quantity
favorite_border cached
Delivery time
Delivery time 24 h
Delivery cost from
Delivery cost from zł14.76
phone
503 910 887
mail
sklep@4szafy.pl

Wieszak składany turystyczny na ubrania urlop

Wieszak składany

Wyjazd, czy to wakacyjny, czy służbowy, wymaga specjalnego ekwipunku. Mało miejsca w walizce oznacza, że spodnie, sukienki czy spódnice mogą się pognieść, przez co nie będą wyglądać dobrze. Nie zawsze też wiadomo, czy w miejscu, do którego się udajemy będą wieszaki, dlatego warto mieć ze sobą wieszak na ubrania składany, który zmieści się nawet do najmniejszego bagażu.

Wieszak składany – funkcjonalny i wygodny

Składany wieszak to produkt, który ma wszelkie funkcjonalności zwykłego wieszaka, który znajdzie się w każdej szafie. Można na nim powiesić bluzkę, marynarkę czy sukienkę, nie tylko taką z rękawami, ale też na ramiączkach. Składany wieszak na ubrania ma bowiem haczyki, na których można zahaczyć ramiączka sukienki czy koszulki i nie będzie się ona zsuwała.

Wieszak wyposażony jest w plastikowy haczyk, który można zawiesić na gałce od drzwi do szafy, klamce drzwi czy okna albo na wieszaku w przedpokoju. Można go też zawiesić na normalnym drążku, jaki znajduje się wewnątrz typowej szafy ubraniowej.

W przeciwieństwie do zwyczajnego wieszaka, jego składana wersja jest bardziej poręczna i można go zabierać ze sobą w każdą podróż. Składa się do bardzo niewielkich rozmiarów, dzięki czemu można go schować nawet do małej kieszonki w walizce, plecaku czy torbie podróżnej. Wszelkie wystające elementy są schowane do środka, dzięki czemu nie ma ryzyka, że wieszak będzie przyczyną zaciągnięć czy dziur w rzeczach znajdujących się obok niego. Jednym słowem składane wieszaki to produkty idealne dla osób, które przynajmniej od czasu do czasu podróżują.

rl-100
47 Items

Data sheet

Realizacja
24 h

Wieszak składany...

zł29.00